Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
Latviski


AKCIJAS/ JAUNUMI!

RAŽOTĀJI

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

INFO

KONTAKTI


Preču salīdzināšana
!! VIDES LABIEKĀRTOŠANAI
APKUREI
APDARES MATERIĀLI
BRUĢIS. ĶIEĢEĻI. PĀRSEDZES
APGAISMOJUMS
BŪVĶĪMIJA, KRĀSAS
DURVIS
DROŠĪBAI
GRĪDAI
INSTRUMENTI. ELEKTRO
INSTRUMENTI. ROKAS
JUMTU LOGI, PALODZES,..
JUMTU MATERIĀLI
KĀPNES, LŪKAS
KOKMATERIĀLI, PLĀTNES
LEŅĶI, STIPRINĀJUMI
MĒRINSTRUMENTI
PLĒVES, TENTI
SAIMNIECĪBAI
SANTEHNIKA
SAUSIE MAISĪJUMI, ŠPAKTELES
TEHNIKA
TEHNIKA. DĀRZAM
TEHNIKA. UZKOPŠANAS
ŪDENSAPGĀDE. KANALIZĀCIJA
VENTILĀCIJA
Difuzori (28)
FASONDAĻAS SKĀRDA
Fasondaļas plastmasas (12)
Gaisa aizkari (21)
GAISA un DŪMU VADI
Gaisa attīrītāji (1)
KONDICIONIERI
Mitruma atdalītāji
Rekuperatori (9)
Revīzijas lūkas (74)
Tvaika nosūcēji (27)
VENTILĀCIJAS RESTES
VENTILATORI
ŽOGI UN VĀRTI

   

PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM 24/7

APSTRĀDĀJAM:

 

1, 2, 3, 4-diena:  9:30-17:30  

5-diena:  9:30-17:00 

6, 7-diena:  brīvdiena


Mūsu īpašās simpātijas!

ID numurs:31512
Kods:EcoFresh01|LUX
Nosaukums:Eco-Fresh 01 LUX
Īss apraksts:+siltummainis, eco piesildītājs, tālvadības pults, mitruma sensors
Ražotājs:Bulgārija
Preces tips:ECO-Fresh
Jauda:6.9/8.4/10/12.8/19 W
Ātrumi:
Apgriezieni:1350/2650 apgr/min
Diametrs:100 mm
Gaisa ražība:35/45/60/70/85 m3/h

Cena:
295.28 

1 - 9 gb.10 gb. +
295.28 €257.00 €


Attēli (8)
Vairāk informācijas
Jautājumi

Sienā iebūvējama gaisa apmaiņas iekārta ar siltuma reģenerāciju (siltummaini). Iekārta aprīkota ar diviem NSK gultņu motora ventilatoriem, kuri nodrošina gaisa pieplūdi vai nosūci, keramisko siltummaini, iebūvētu starp abiem ventilatoriem, ogļu filtru, starp fasādes puses ventilatoru un siltummaini. Komplektā ar iekārtu ir tālvadības pults, ar kuru var ieslēgt/izslēgt iekārtu, regulēt gaisa plūsmas ātrumu un režīmu (pieplūdi vai rekuperācijas režīmu).

 

 

Ir ekonomiskāks piesildītājs - cilindrisks alumīnija piesildītājs, kas iebūvēts siltummaiņa centrā. Siltumu izdala no centra pa siltummaiņa diametru, tādējādi efektīvāk uzsildot keramiskās sieniņas un tai pat laikā patērējot mazāk elektroenerģiju.

 

Daudzi mūsdienu mājokļi tiek apsildīti ar sistēmām, kas pamatā darbojas ar cieto kurināmo (malka, granulas, briketes u.c.). Bieži, iebūvējot šādas apkures sistēmas, tiek aizmirsts par pietiekamu svaigā gaisa pievadīšanu degšanas procesam. Par spīti ierastajam uzskatam – durvju vai logu atvēršana nav visai efektīvs paņēmiens, lai nodrošinātu gaisa pieplūdi. Nepietiekama telpā ienākošā skābekļa rezultāts ir nepietiekama sadegšana, kas veido oglekļa monoksīdu (CO) – ļoti bīstamu gāzi bez smaržas un krāsas. CO ir bīstams mūsu veselībai, un ir iemesls daudziem negadījumiem apkures sfērā.

Lai nodrošinātu veselīgu mikroklimatu, telpai nepieciešams pievadīt vismaz 3m3/h/m2, apkures krāsnij vismaz 4m3/h svaigu gaisu uz katru jaudas kW. Tai pat laikā, piemēram, kamīnam, ar atvērtu kurtuvi, atkarībā no izmēra, nepieciešams krietni vairāk svaigā gaisa. Ņemot vērā vajadzību pēc pozitīva spiediena telpā, kurā atrodas kamīns/kurtuve, svaiga gaisa pieplūdes iekārtas izmantošana sniedz labumu gan mūsu veselībai, gan palīdz kurināmajam labāk sadegt.

Tā kā šobrīd ļoti aktuāla ir daudzdzīvokļu ēku renovācija, šo iekārtu var ļoti labi izmantot dzīvokļos telpu ventilēšanai parasto restīšu vietā. Caur parastajām restītēm ziemā telpā tiks ievadīts tikpat vēss/auksts gaiss, kāds tas ir ārpusē. Ar Eco-Fresh 01 palīdzību, kurā ir iebūvēts siltummainis, ienākošais vēsais gaiss tiks uzsildīts ar iekštelpu izvadītā gaisa siltumu. Pēc ēkas renovācijas darbiem, nereti sāk rasties problēmas, kas izriet no vāji/slikti izveidotās ventilācijas sistēmas, ja tāda vispār tiek izveidota. Ja renovējot ēku/remontējot dzīvokli netiek laicīgi padomāts par ventilācijas sistēmu, bieži vien telpā izveidojas vakuuma stāvoklis. Telpā netiek ievadīts pietiekami daudz gaisa, tādējādi tas tiek sūkts iekštelpās pa visām iespējamām spraugām – ventilācijas šahtas, kontaktligzdas u.c. Šo problēmu iespējams vienkārši atrisināt, kādā no telpas sienām ievietojot pieplūdes iekārtu, kas nodrošinās svaigā gaisa iekļuvi telpā.

Šo problēmu risināšanai piedāvājam kompaktu sienas ventilācijas sistēmu Eco-Fresh 01. Tā, ar ogļu filtra palīdzību, attīra telpā ieplūstošo gaisu no smakām, putekļiem, baktērijām un izplūdes gāzēm. Iespējams izvēlēties “Economic” modeli bez iebūvēta siltummaiņa, ar pieplūdes divātrumu ventilatoru, putekļu un ogļu filtriem, sienas slēdzi; “Standard” modeli ar iebūvētu siltummaini, ogļu filtru, pieplūdes un rekuperācijas funkciju, divātrumu ventilatoriem, sienas slēdzi; “Comfort” modeli, kur papildus Standard modelim ir mitruma un CO sensors efektīvākai mikroklimata nodrošināšanai telpās, “LUX” modeli, kur papildus Comfort modelim ir elektriskais piesildītājs, gaisa jonizētājs, piecātrumu ventilatori, nosūces funkcija, nakts un gaidīšanas režīms un tālvadības pults.

 

 

 

Eco-Fresh 01:

 

 • nodrošina svaigu gaisu un uztur veselīgu mikroklimatu telpās;
 • nodrošina sasmakušā un mitrā gaisa aizvadīšanu;
 • radot paaugstinātu spiedienu, nodrošina pilnīgāku kurināmā sadegšanu un kaitīgo gāzu aizvadīšanu;
 • kontrolē gaisa mitrumu telpā, aizturot pelējuma izplatīšanos (Comfort, LUX);
 • jonizē ienākošo gaisu, atbrīvojot to no nelabvēlīgiem mikroorganismiem (Comfort, LUX);
 • izmantojot “siltuma atgriešanu”, nodrošina ievērojamu energoefektiviāti un samazina siltuma zudumus;
 • vienkārši uzstādāms, lietojams un apkopjams.

 

 

 

Eco-Fresh 01 tehniskie parametri:

 

 • nominālais spriegums – 50/230 Hz/V;
 • gaisa ražība – 35/45/60/70/85 m3/h (5 ātrumi)(LUX modelis);
 • elektriskā jauda – 6.9/8.4/10/12.8/19 W (LUX modelis);
 • apgriezienu skaits mīnūtē – 1350/2650 min-1 (visi modeļi);
 • aizsardzības klase – X4 IP;
 • pagarināms korpuss 270 – 500 mm;
 • korpusa ārējais (montāžas) diametrs – 100 mm;
 • iekšējās restītes izmēri – 150×150 mm;
 • ārējās restītes izmēri – 190x190x90 mm;
 • korpusa, restīšu krāsa – balta (RAL 9010).

 


Eco-Fresh 01 uzstādīšana, apkope (filtra nomaiņa), darbība.

 

Uzstādīt iekārtu ir pavisam vienkārši. Sienā, kurā esiet nolēmis uzstādīt iekārtu, nepieciešams izveidot urbumu ar D=103mm (šāds būs urbuma diametrs izmantojot 100mm dimanta urbi). Urbumu parasti veic augstumā, kas atrodas virs loga, ja vieta neatļauj, tad nedaudz zem palodzes līmeņa. Ņemot vērā klimata apstākļus Latvijā, būtu ieteicams nodrošināt iekārtu ar siltumizolācijas slāni. Urbuma diametrs būs attiecīgi lielāks ~ 123mm (120mm dimanta urbis). Urbumu vēlams veikt pavisam nelielā slīpumā (1-3*) no iekšpuses uz ārpusi, lai kondsāta gadījumā tas tiktu izvadīts pa ārējo restīti. Nepieciešams ieplānot, kur tiks uzstādīts vadības slēdzis un pie tā nodrošināt elektropadevi. No slēdža līdz urbumam nodrošināt vadu savienojumu.

 

1. Pirmā iestiprināma ārējā iekārtas daļa – ar 4 dībeļiem/skrūvēm pie ārsienas vai montāžas līmi, pēc paša ieskatiem. Ārējai restītei iespējams noņemt priekšējo daļu, kur var uzstādīt papildus smalko filtru. Tas būtu nepieciešams, ja apkārt ir ļoti putekļains vai daudz koku.
2. Noņemiet iekšējai iekārtas daļai priekšējo restīti, to pagriežot jebkurā virzienā kamēr tā atdalās no pamatdaļas. Ievietojiet to iekārtas ārējā daļā, līdz iekšējās daļas atloces atduras pret sienu. Ja sienas biezums ir vairāk kā 500mm, būs nepieciešams ārējās daļas pagarinājums. Iekšējā daļa stiprinās tāpat kā ārējā – ar 4 skrūvēm/dībeļiem. Šeit jāievēro, ka iekārtu kaut kad būs nepieciešams izņemt no sienas, filtra nomaiņai. Filtru iespējams nomainīt, izvelkot iekārtu no sienas un uzmanīgi noņemot tās pēdējo komponenti – ventilatoru, aiz kura arī novietots filtrs, kuru nepieciešams nomainīt pret jaunu (~1-2 reizes gadā, skatoties vai ir aprīkots arī ar smalko filtru ārējā restītē).
3. Pievienojiet iekārtai vadus, kas attiecīgi savienojas ar vadības slēdzi.
4. Uzlieciet dekoratīvo restīti tādā pašā veidā, kā tā tika noņemta.
5. Pievienojiet vadības slēdzi elektrotīklam.
6. Variet brīvi rīkoties ar iekārtas funkcijām, testēt tās un izvēlēties piemērotāku telpai vai situācijai.

 
 
Diametrs 100
Ražība 35/45/60/70/85 m3/h
Jauda 6.9/8.4/10/12.8/19 w
Skaļums 26.5 - 31 dBA
Motora diametrs 95mm
Ātrumu skaits 2
Papildus gaisa silditājs -
Gaisa jonizētājs -
Ogļu filtrs +
Keramiskais siltummainis +
Led indikators -
Talvadības pults +
Siltummainis +
Filtru skaits 1
Displejs -
Mitruma sensors +
CO sensors -

 


« Pie preču saraksta
« Pie preču saraksta

 


Lūdzam ievērot

 • Cenas norādītas euro ar PVN 21%
 • Uzņēmumiem PVN maksātājiem, norēķinoties par pirkumu ar pārskaitījumu, preces, kas atbilst Reversā PVN likuma kritērijiem Rēķinā tiek norādītas ar PVN 0%. Šādas preces ir: kokmateriāli - virpoti un mizoti mieti garāki par 1m, telekomunikāciju stabi.
 • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
 • Standarta min. pasūtījums summa 50€. Atsevišķām precēm var būt norādīts individuāls min. pasūtījums.
 • Konkrētos jautājumos par precēm iesakām sazināties ar mums.
 • Slinkums likt preces grozā un pildīt pasūtījuma formu? Nav problēmu - vienkārši atsūtiet mums vēlamo preču sarakstu uz kādu no saziņas kanāliem:
   
e-pasts   Viber   Telegram

 

mēs ar jums sazināsimies. Vēlaties saņemt piedāvājumu vai rēķinu - atcerieties pievienot arī jūsu rekvizītus. Piegādes nepieciešamības gadījumā - arī pilnu piegādes adresi.

Ražotājs:
Preces tips:


Cena:
- €

Meklē preces Latvijas interneta veikalosCeno.lvMM Reklāma sludinājumi
Top

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.

X